NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Komunikacja B2B dla ZT Kruszwica zrealizowana przez PA

2018-09-12 09:32:00

Agencja PA opracowała strategię komunikacji jednej z największych platform biznesowych. W ramach koncepcji kreatywnej powstał serwis internetowy Akademia Mistrza, który został zrealizowany przez PA na zlecenie ZT Kruszwica.

 

ZT Kruszwica zaopatruje ponad połowę rynku cukierniczo-piekarniczego w Polsce. Firma należy także do międzynarodowego koncernu Bunge Company, który działa w ponad 40 krajach świata. Z myślą o profesjonalistach z branży cukierniczej i piekarniczej, PA stworzyła koncepcję projektu trade marketingowego dla ZT Kruszwica – wiodącego producenta tłuszczów roślinnych w Polsce.

 

Wieloletnia współpraca PA i ZT Kruszwica sprawiły, że agencja w maksymalny sposób poznała potrzeby zarówno młodych adeptów słodkiego rzemiosła, jak i przedstawicieli całej branży cukierniczo-piekarniczej. W odpowiedzi na obecne trendy i wymagania odbiorców, agencja przygotowała dostosowaną do odbiorców strategię komunikacji w ramach, której zaprojektowano i wdrożono flagowe narzędzie B2B – Akademia Mistrza. Ten zaawansowany projekt pomaga podnosić kwalifikacje zawodowe i biznesowe wszystkim uczestnikom szkoleń, kursów i warsztatów, którzy mają znaczący wpływ na rozwój cukiernictwa w całej Polsce. Finalnym etapem działań PA było wprowadzenie zmian zarówno w konstrukcji strony internetowej, jak i wyglądzie. – Nowy projekt strony internetowej został utrzymany w delikatnej i pastelowej kolorystyce, dzięki czemu uzyskaliśmy efekt niezwykle przejrzystego, nowoczesnego i intuicyjnego serwisu – mówi Jan Starzyk, Art Director w PA.

 

PA wspiera ZT Kruszwicę w działaniach marketingowych Akademii Mistrza od ponad 4 lat. Agencja odpowiada za przygotowanie i realizację koncepcji kreatywnej całego projektu, dzięki czemu użytkownicy mają stały dostęp do niezbędnej wiedzy i praktycznych porad w atrakcyjnej i nowoczesnej formie.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: