NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Agencja PA przygotowała świąteczną kampanię 360° dla Drogerii Natura

2018-12-03 16:27:00

 

 

“Prezenty najlepsze z Natury” to hasło najnowszej kampani 360° Drogerii Natura. Za synergię działań marketingowych, do których zaliczają się m.in. spoty telewizyjne, kampania radiowa, Facebook Messenger BOT, dedykowany KV, a także materiały POS odpowiada agencja reklamowa PA.

Dla sieci Drogerii Natura agencja PA przygotowała świąteczną kampanię 360°, która swoim przekazem nawiązuje do naturalnego gestu, jakim jest chęć sprawiania bliskim radości i obdarowywania ich prezentami. Zintegrowane działania reklamowe rozpoczęły się od przygotowania spotów telewizyjnych, które będą emitowane w telewizji Polsat i TVN, a także u nadawcy publicznego w stacjach TVP1, TVP2 oraz TVP3.

 

 

Autorska koncepcja kreatywna PA tej świątecznej kampanii obejmowała także przygotowanie cieszącego się dużą popularnością Facebook Messenger BOT. Rolą interaktywnego chatbota jest pomoc klientom w wyborze najlepszych zestawów kosmetyków, które każdego roku okazują się idealnym upominkiem dla ukochanej osoby.

Oprócz spotów telewizyjnych i kampanii radiowej, agencja zaprojektowała dedykowany KV, materiały POS, a także gazetkę promocyjną wraz z insertem w postaci świątecznego planera, dostępnego zarówno online i offline. Uzupełnieniem kampanii 360° było również stworzenie dedykowanej strony landing page w formie kalendarza adwentowego, ułatwiającego kupno praktycznych i atrakcyjnych prezentów pod choinkę.

 

Fundamentem działań PA są bogate doświadczenia w zakresie projektowania i realizowania materiałów promocyjnych, tworzenia serwisów e-commerce, planowania kampanii reklamowych online i offline oraz opracowywania koncepcji kreatywnych.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: